VHS, Hi8 na DVD, flash, disk

01.03.2020

Přehrajeme Vaše VHS a Hi8 (používané do kamer) kazety na DVD, Flash nebo pevný disk. Zápis je ve standardním digitálním formátu. 1 kazeta = 1 DVD. U Flash a pevného disku závisí na počtu GB disku. Přepis pouze v normě PAL. Vytvoříme obálku a zadní stranu do krabičky k DVD.

  • DVD zakoupíme dle počtu VHS (Hi8) nebo můžete přinést vlastní. Flash a pevný disk pouze Vámi přinesený. Čas, který bude potřeba na přepis stanovíme až po počtu Vámi přinesených kazet. Obvykle 1 kazeta 2 dny. Při větším počtu domluva.
  • Přehráváme pouze Vaši vlastní tvorbu. Nikoliv kopie originálních video kazet.
  • Můžeme vytvořit grafiku předního obalu i zadní strany do krabičky k DVD dle domluvy. V případě umístění obrázků na obálku, přineste fotografie nebo soubory na hrané na flash apod., či mailem. Zadní strana jen text nebo 1 foto, případně barevné pozadí.
    Doporučujeme největší možné rozlišení fotek, aby byl výsledný efekt co nejlepší. Fotografie nijak neupravujeme, jen provedeme případný výřez detailu.
  • Grafický návrh Vám pošleme ke schválení mailem v PDF. Případně dále upravíme. Obvykle stačí 1 náhled (korektura) + úprava a zaslání finální verze ke schválení.
  • Tiskneme na laserové barevné tiskárně na polomatný papír 250 gr.

Ceník přepisu a grafiky obalu

Cena je bez námi zakoupených DVD. V případě, že si přejete, abychom DVD koupili, účtujeme aktuální cenu DVD. Ceny včetně DPH.

1 VHS

za každých 60 minut

120 Kč

1 Hi8

za každých 30 minut

70 Kč

Každá kopie

kopie stejného DVD (mimo cenu DVD)

80 Kč

Vytvoření přední strany obalu k DVD

započítána práce, příp. sken (výřez) foto, 1 náhled + úprava, tisk

1 500 Kč

Vytvoření zadní strany obalu k DVD

započítána práce, náhled a tisk

800 Kč

2. náhled + úprava

započítaná práce na úpravách

350 Kč

Každá 10. VHS / Hi8

zdarma je VHS do 120 minut, Hi8 do 60 minut

zdarma