Pilates

25.08.2021

Pilates je cvičební systém, který Vám pomůže lépe vypadat, lépe se pohybovat a především se lépe cítit. Je cestou, jak zvýšit Vaši pružnost, sílu, koordinaci pohybu a dýchání.

Vede k posílení a protažení svalů celého těla. Při cvičení využívá spolupráce těla a mysli. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla, vypracovává dlouhé, štíhlé svaly.

Pro koho je cvičení určeno?

Cvičení je určené pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory, muže i ženy, pro lidi v kondici dobré i horší. Je vhodné i pro lidi s chronickou bolestí zad, s nadváhou, pro lidi trpící stresem, nebo se zájmem o prevenci osteoporózy, pro těhotné ženy i pro ženy po porodu.

Pilates nevyčerpává, naopak dodává energii.

Individuální cvičení

Cvičitelka pro Vás připravila individuální cvičení pro jednu osobu nebo dvojici, která se zná. Probíhá pod osobním dohledem lektorky a vede Vaše tělo správným směrem k docílení maximálního efektu při cvičení. Cvičení je naplánováno na pozdější večerní hodiny, aby mohli přijít i velmi vytížení lidé. Na cvičení je nutné se předem objednat, lektorka přichází jen při objednání hodiny.


Lektorka:
Pavla Stibůrková, tel.: 607 263 448
cvicenispavlou@email.cz