Kurz hirudologie - KH

28.09.2019

KH I - 2 denní (víkend). KH II - 1 denní jen pro absolventy KH I.

Přihláška a bližší informace ke kurzu ZDE.
KH I 2020: Přesun kurzu z 10.-11. října na 28. - 29. listopadu
KH II 2020: bude v pátek před posledním KH I (27. listopadu),
při minimálním počtu 3 účastníků.

aneb kurz terapie pijavicí lékařskou pro terapeuty s osvědčením pro aplikaci široké veřejnosti. Na kurzu se dozvíte mnoho informací o historii i současnosti přikládání pijavic lékařských. Indikace a kontraindikace. Jak pijavičky použít, kam i kdy se smí aplikovat a kam ani kde se nesmí. Naučíte se pijavičky přikládat i odnímat, což je podmínkou kurzu.

Předmětem kurzu je také naučit se pracovat, přikládat a manipulovat s pijavicemi lékařskými. Účastníci kurzu si pijavičky přikládají sami navzájem, max. 2 pijavice. Naučí se řešit různé diagnózy stanovené lékařem a propojit informace s možností podání pijavic lékařských.

Kurz je zakončen zkouškou. Po jejím úspěšném absolvování obdrží účastníci osvědčení s působností po České i Slovenské republice. V rámci EU by bylo nutné si nechat Osvědčení přeložit oficiálně do daného jazyka.
Absolvováním kurzu a získáním osvědčení se stáváte naším obchodním partnerem. Což znamená doživotní velkoobchodní ceny na pijavice, poradenství zdarma a možnost dalšího vzdělávání v oblasti hirudoterapie.

Kurz vede Radko Legát ze Slovenska. Aplikaci pijavicí lékařskou praktikuje několik let a má velké zkušenosti i znalosti. Viz web altechniky.com.

Kurz Hirudoterapie II (KH II) - 1 denní
(bývá v pátek před posledním KH I v daném roce)

je určen pouze pro absolventy kurzu KH I. Není důležité ve kterém roce jste "jedničku" absolvovali. Jinak nejsou stanoveny žádné podmínky pro absolvování KH II. Určitou výhodou je předešlá praxe s pijavičkami a několika klienty. Na "2" se neprobírají základy hirudoterapie, ale informace jsou o dalších možnostech použití pijaviček v praxi.


Přihláška na KH I, KH II a bližší informace ke kurzu ZDE.