Klinická biochemie a aktivace lymfy

27.07.2021

Délka 150 - 90 minut. Poradenství zaměřené na těhotné a kojící ženy, obézní dětskou populaci a na zjištění přícin všech onemocnění pomocí podrobné krevní analýzy. Pomocí aktivace lymfatického systému lze docílit okamžité úlevy od bolesti nebo ji odstranit.

Poradenství ohledně:
  • odborné krevní analýzy
  • posílení imunitního systému
  • aktivace lymfatického systému.

Lymfaticky systém kopíruje cévní a žilní systém. Lymfa je čisticí. Pokud zaznamená problém u jednotlivých orgánů, tak tam vytvoří takzvaná pouzdra lymfatickeho systému. Tato "pouzdra" manuálně rozpustím do krevního řečiště a ty se následně vyplaví vylučovací soustavou (močí, stolicí nebo potem).

K "nalezení" problému ve Vašem těle slouží krevní analýza. Probíhá kontrolou jednotlivých krevních markrů a porovnáním hodnot na základě dlouholetého výzkumu. Neřídím se referenčními mezemi, protože ty má každá laboratoř jinak dané.

Řídím se tím, že každý člověk je jedinečný a tak i buňky v jeho těle. Krev a tělo nelžou. Krevní rozbory jsou 100% a vždy nám ukáží co se v těle děje a který orgán je v zátěži.

Informace k odběru krve

Odběr krve je potřeba ke stanovení postupu terapie a řešení Vašeho problému. Jak probíhá proces od předání žádanky až po řešení Vašeho problému? Krok po kroku:

  1. Po telefonické domluvě Vám bude odeslána vyplněná žádanka na odběr krve.
  2. Žádanka je individuální dle Vašich zdravotních potíží.
  3. Nalačno a s žádankou zajdete k praktickému lékaři nebo do laboratoře a tam Vám je odebrána krev.
  4. S papírovými výsledky krve mi zavoláte a objednám Vás ke mě do poradny.
  5. V poradně se dozvíte o příčinách způsobujících Vaše potíže a bude Vám na místě poskytnuta pomoc a úleva.
  6. Při dodržování všech mých postupů se brzy dostaví pozitivní výsledky.

Provádí:
Denisa Hálová, tel.: 728 886 031