Dětská jóga s Beatou

31.08.2021

St 16.30 - 17.30 hod. Školní rok 2022/23 se zatím nenaplnil. Kurz pro děti od 8 do 12 let. Pomocí pozic se děti učí ovládat svoje tělo, reagovat na jeho potřeby a odpočívat.

Děti se prováděním dechových technik učí správnému dýchání a relaxaci. Pozice zaměřené na rovnováhu přispívají k pocitu sebejistoty a duševní vyrovnanosti. Celá lekce je vedena formou hry a vzájemné spolupráce. Podporuje zájem o pohyb a jeho všestrannost, ohleduplnost ke kamarádům.

Cvičitelka jógy II. stupně a od roku 2012, kdy vznikla CADJ (Česká asociace dětské jógy) jsem i cvičitel dětské jógy s akreditací ministerstva školství. Využívám svých pedagogických znalostí z vystudovaného oboru Učitelství na Mš.

Jako lektor pro dospělé jsem ovlivněna učiteli a osobnostmi, u kterých jsem se učila a využívám prvky z Iyengar jógy - v používání pomůcek a důsledné metodice pozic, Spirální dynamiku - práci svalů ve spirálách, klid a dech v Hatha józe, vyváženost a harmonii z Hormonální jógy a dynamiku z Vinyasy.

V józe jsem nalezla vše co potřebuji, v její filozofii krásu a sílu myšlenek, v ásanach vytrvalost a výzvy pro tělo a v předávání učení jógy uspokojení v jejím pokračování.

Budu se na Vás, milé děti, těšit v hodinách jógy.


Lektorka:
Beata Ehrenbergerová, tel.: 605 424 865
Každá středa 16.30 - 17.30 hodin (mimo prázdnin).