Anticelulitidová masáž

30.09.2019

Délka 90 minut. Liftingová masáž neboli anticelulitidová (anticelulitidní) ozonová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě. Podporuje vypnutí pokožky, formování postavy a zlepšení kvality pokožky.

Celulitida se projevuje především u žen a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než je u mužů. Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. V zásadě existuje několik účinných metod proti celulitidě: manuální lymfatická masáž, anticelulitidová masáž a vakuová masáž. V CRaZ Perla provádíme dvě metody - anticelulitidovou masáž a manuální lymfatická masáž.

Každá z nich má poněkud odlišné účinky:
Manuální lymfatická masáž působí na odplavení škodlivých látek a značně odvodňuje, čímž ovlivňuje kvalitu pokožky.

Anticelulitidová masáž působí na podkožní vazivo, pokožku a tukové buňky, čímž viditelně vypíná pokožku. Tato speciální masáž má za účel působit na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus.

Při vakuové masáži (je součástí anticelulitidové masáže) se pomocí baněk vytváří podtlak, který pomáhá rozbíjet tukové buňky. Baňky jemně nasávají pokožku a tím ji masírují a prokrvují. Podtlak také narušuje tukové buňky, které jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Pokožka je tak okysličená, prokrvená a postupně se zbavuje tukových zásob.

Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek.

První výsledky lze rozpoznat již po 3 anticelulitidových masážích, kdy je vidět pozitivní vliv na pokožku a celulitidiu. Pokožka je hladší a viditelně vypnutější. Doporučuje se kúra 5 masáží za sebou.


Provádí:
Irena Nováková, tel.: 608 335 921
Kateřina Hliněnská, tel.: 605 289 420*

*Paní Hliněnská se všem klientům omlouvá, ale ze zdravotních důvodů delší dobu nebude moci vykonávat masáže. Hirudoterapii, terapii laserem a rázovou vlnou, míčkovou facilitaci, baňkování a zdravotnickou poradnu velmi ráda poskytne i v této době.