V současné době není kurz vyhlášen.

Mobilizační techniky - kurz

Mobilizace - je postupné a nenásilné obnovování hybnosti kloubu buď repetitivními pohyby ve směru omezení kloubní hry, nebo trakcí (tahem v podélné ose kloubu/ segmentu).
V kurzu se naučíme mobilizací ošetřit klouby páteře a klouby horních i dolních končetin. Kurz mobilizační techniky je vhodným doplňkem pro praxi masérů, fyzioterapeutů a trenérů. Tato metoda se využívá k uvolnění blokád, svalových spasmů (Trp), reflexních změn a uvolnění napětí v našem těle. Po absolvování kurzu budete schopni pomoci svým zákazníkům nebo blízkým od dlouhodobých bolestí. Přihláška na kurz je na spodní části této stránky.

Kurz mobilizační techniky.Kurz mobilizační techniky.Kurz mobilizační techniky.Kurz mobilizační techniky.Kurz mobilizační techniky.Kurz mobilizační techniky.

Obsah kurzu

Teoretická část:

  • co je mobilizace
  • indikace a kontraindikace
  • vyšetření periferních kloubů
  • zásady techniky

Praktická část:

  1. den: krční, hrudní a bederní páteř, žebra, pánev, křížová kost. Techniky na měkkých tkáních bez použití oleje.
  2. den: Horní končetina - ramenní a loketní kloub, klíční kost, zápěstí a samotná ruka - prsty.  Dolní končetina - kyčelní a kolenní kloub, kotník, a samotná noha - prsty.

V ceně kurzu jsou skripta + foto. Na konci kurzu obdržíte certifikát vydaný lektorkou.

Mobilizační techniky vede
zkušená fyzioterapeutka Mgr. Dana Olejniková, tel.: 608 653 796

Rozvrh hodin:
1. den: 9.00 – 17.00, 2. den: 9.00 – 16.00. Obědová přestávka: 12.00 – 12.45 hodin.

Přihláška na kurz Mobilizační techniky.

Vyplněním přihlášky a zasláním zálohy jste přihlášeni na kurz. Záloha je nevratná v případě, že se řádně neomluvíte nejpozději 3 dny před zahájením kurzu. Bližší informace níže na této stránce.Ceník Kurzy

Ceník Kurz mobilizační techniky

04.02.2016 19:32
Kurz mobilizační techniky
2. denní kurz, cena za osobu 2 500,-

Základní informace ke kurzu

Na kurz je třeba se přihlásit formou Přihlášky. Prosíme, zašlete zálohu na kurz ve výši 500,- Kč na účet: 2800345030 / 2010 (účet lektorky). Variabilní symbol platby je datum konání kurzu, příklad: kurz 14. - 15. března = VS: 141503. Do zprávy pro příjemce uveďte, prosím: KMB + své jméno a příjmení.

Přineste si s sebou pohodlné oblečení vhodné k masírování, přezůvky (ne botasky), bílé prostěradlo, 2x ručník, psací potřeby.

V CRaZ-Perla je možnost ohřátí si vlastního doneseného jídla v mikrovlnné troubě. Udělat si kávu i čaj (cena 5,-Kč). Vedle vchodu je přilehlý vietnamský obchod, kde je možnost zakoupit si potraviny, ovoce, zeleninu, nápoje, hotová jídla na ohřev, pochutiny apod.


Partneři webu.

www budfit.info