Kurz Hirudoterapie I - 2 denní

aneb kurz terapie pijavicí lékařskou pro terapeuty s osvědčením pro aplikaci široké veřejnosti.

Kurz hirudoterapie v Regeneračním centru PerlaPředmětem kurzu je naučit se pracovat, přikládat a manipulovat s pijavicemi lékařskými. Účastníci kurzu si pijavičky přikládají sami navzájem, aby se naučili, jakým způsobem se pijavičky aplikují a odnímají. Naučí se řešit různé diagnózy stanovené lékařem a propojit informace s možností podání pijavic lékařských.

 

Kurz hirudoterapie - osvědčení po zkouškáchKurz je zakončen zkouškou. Po jejím úspěšném absolvování obdrží účastníci osvědčení s působností po České i Slovenské republice. V rámci EU by bylo nutné si nechat Osvědčení přeložit oficiálně do daného jazyka.
Absolvováním kurzu a získáním osvědčení se stáváte naším obchodním partnerem. Což znamená doživotní velkoobchodní ceny na pijavice, poradenství zdarma a možnost dalšího vzdělávání v oblasti hirudoterapie.

Kurz vede Radko Legát ze Slovenska. Aplikaci pijavicí lékařskou praktikuje několik let a má velké zkušenosti i znalosti. Viz web altechniky.com.

Přihláška a bližší informace ke kurzu níže.

Kurz Hirudoterapie II - 1 denní

je určen pouze pro absolventy kurzu I. Není důležité ve kterém roce jste "jedničku" absolvovali. Jinak nejsou stanoveny žádné podmínky pro absolvování kurzu II. Určitou výhodou je předešlá praxe s pijavičkami a několika klienty. Na "2" se neprobírají základy hirudoterapie, ale informace jsou o dalších možnostech použití pijaviček.

Přihláška je níže, kde vyberte variantu Kurz II a vyplníte datum konání kurzu. Kurz začíná v 9.00 hodin a končí kolem 18. hodiny. Cena kurzu II je 3.990,-Kč.

Prosíme o zaslání zálohy ve výši 990,-Kč na účet: 2108900536 / 2700, VS: datum konání kurzu (např.: 11102019). Do poznámky pro příjemce napište: příjmení + KH II. Zálohu na KH II, prosíme, poslat na účet nejpozději do 10 dnů před zahájením kurzu.

Kurzy I v roce 2019, víkend:
12. - 13. říjen

Kurz II pátek 11. říjen (jen pro absolventy KH I)

Přihláška na 2 denní KH I / 1 denní KH II.

Závazně se přihlašuji na kurz hirudoterapie. Zaplatím zálohu nejpozději 10 dní před zahájením kurzu. Viz Informace ke kurzu I pod Přihláškou v bodě 3. Ke kurzu II jsou uvedeny informace výše.Po odeslání Přihlášky Vám určitě napíšeme zpětnou vazbu na Vámi uvedený mail. Pokud do 2 dnů neobdržíte od nás mail, prosíme, pošlete přihlášku znovu nebo nás kontaktujte na telefon: 605 289 420. Mohlo se stát, že přihláška se nepřišla. Aby se nestalo, že o Vás vůbec nevíme. Nebo přijde záloha a my nevíme, kam poslat info, že je na účtě. Děkujeme za aktivní spolupráci.

Základní informace ke kurzu hirudoterapie I

1) Co si vzít s sebou
Na kurz doporučujeme si vzít s sebou převlečení, aby se Vám během aplikace pijaviček nepotřísnilo oblečení lihem, vytékající tekutinou z pijaviček, či krví, která z ranky vždy vytéká (přikládájí se v průběhu sobotního odpoledne). Za poškození Vašeho oblečení neneseme zodpovědnost, byť převlečení není povinné. Dále psací potřeby, sešit na poznámky, přezůvky (nejlépe otevřená obuv). Během kurzu Vám lektor může nahrát soubory z přednášky na Vámi přinesený flash disk. Dále si můžete přinést oběd na sobotu, který je možný ohřát v mikrovlnné troubě. Běžně se na oběd chodí společně s lektorem, ale nebráníme si přinést jídlo vlastní.

2) Co obdržíte na kurzu a je zdarma
Při zahájení kurzu získáte barevnou knihu o pijavici lékařské v češtině (běžná cena je 450,- Kč), velmi obsáhlá a detailní skripta ve slovenském jazyce, dvě pijavice lékařské, které se aplikují přímo na kurzu, skleničku na zakoupené pijavice během kurzu (není třeba vozit vlastní). V ceně kurzu máte zdarma k dispozici teplý čaj a kávu, výběr je z více druhů a různé příchutě sirupů.

3) Kurzovné a záloha
Celková částka za 2 denní kurz hirudoterapie je ve výši 5.995,- Kč. Záloha je stanovena ve výši 995,- Kč. Záloha ve výši 995,- Kč je NEVRATNÁ v případě neomluvení se z kurzu minimálně 3 dny předem, či v případě nenastoupení na kurz v den zahájení kurzu. Zálohu, prosím, převeďte na účet: 2108900536 / 2700. Variabilní symbol: 1111. Do Zprávy pro příjemce napište: 2DKH + Vaše příjmení. Je možné zaplatit vyšší zálohu i celou částku kurzovného. Pokud by se na kurz dotyčný plátce nedostavil (neomluvil 3 dny předem), pak bude odečteno 995,- Kč a zbytek Vám převedeme na účet ze kterého platba přišla. Čím dříve zálohu pošlete, tím máte místo na kurzu jistější. Nejpozději však 10 dní před kurzem.

4) Pijavice lékařské zakoupené na kurzu
Během vyplňování přihlášky na kurz se vyplní také počet pijavic lékařských (poslední řádek přihlášky), které si přejete zakoupit během kurzu. Takto uvedený počet máte garantovaný. Cena za nákup pijaviček na kurzu je 1 - 100 = 90,- Kč / ks, 101 a více = 85,- Kč / ks. Následné nákupy pijavic jsou dle tabulky pro terapeuty, kterou na kurzu obdržíte. Je možné si žádnou neobjednat, avšak rozhodnete-li se pro nákup během kurzu, je třeba vyčkat na nákupy předem objednané. V případě že pijavičky zbudou, pak si je můžete zakoupit pro sebe. Minimální doporučený počet pijavic, byť na osobní následnou aplikaci, je cca 30 pijavic. Platba za pijavičky na kurzu POUZE V HOTOVOSTI. V HP jsou 3 bankovní ústavy (KB, Č. spoř., UniCbank) s bankomatem na Náchodské ulici.

5) Časy zahájení a ukončení kurzu
V sobotu je začátek kurzu v 9.00 hodin. Prosíme o příchod před 9. hodinou, abychom mohli vyřídit doplatky a doplnili základní informace (kvůli osvědčení). V sobotu se aplikují vzájemně pijavičky. Dle počtu účastníků a průběhu aplikací se končí v sobotu kolem 17.00 až 18.00 hodiny. V neděli je běžně začátek v 9.00 hodin. Někdy se účastníci domluví s lektorem na zahájení v 8.00 hodin (mohou-li všichni). V neděli se končí kolem poledne, maximálně do 13.00 hodin.

6) Možnost přenocování v CRaZ Perla, jen po dobu konání kurzu
V našem centru můžete také přenocovat z pátku na sobotu i ze soboty na neděli. V pátek počítejte s možností prostoru na přenocování nejdříve po 19. někdy po 21. hodině. Poskytujeme masérny, které jsou využity i do pozdějších hodin. Tedy přenocovat 1 nebo 2 noci, či žádnou (uvedete v přihlášce). 1 noc 90,- Kč (neslouží k zisku, ale k pokrytí nákladů). K dispozici jsou karimatky nebo masážní lůžko, deka a malý polštář. Postele skutečně nemáme k dispozici. Pokud rádi něco vlastního, není problém si přivézt s sebou. K dispozici je sprcha. V případě potřeby většího pohodlí je nutné si dostatečně předem zajistit nocleh v nějakém ubytovacím zařízení (i přímo v Horních Počernicích, od penzionů po lepší hotely), které si vyhledáte na internetu.

Ceník Kurzy

Ceník Kurz hirudoterapie

08.10.2012 16:53
Kurz hirudoterapie - 2 denní pro profesionály Cena v Kč
pro jednotlivce 5 995,-

 V ceně kurzu je:

  • barevná kniha o léčbě pijavicí lékařskou vydaná v českém jazyce v hodnotě 450,- Kč
  • materiály, obsáhlá skripta ve slovenském jazyce
  • použité pijavice během kurzu a veškeré pomůcky k aplikaci a materiál na převázání s sebou domů
  • profesionální lektor ze Slovenska s mnohaletou praxí aplikace pijaviček
  • káva, čaj a sirup

Partneři webu.

www budfit.info