Kurz hirudoterapie - 1 denní

aneb kurz terapie pijavicí lékařskou pro laiky bez osvědčení, pro aplikaci vlastní a v rodině.

Přiložení pijavice lékařské.Tento kurz je určen pro lidi, kteří se nechtějí věnovat hirudoteapii aneb aplikaci pijavice lékařské profesionálně. Defakto se jedná o zážitkovou terapii s podáním většího množství odborných informací. Kurz je tedy určen pro všechny, kteří chtějí pomoci sobě a své rodině. Kurz je bez osvědčení. Je také vhodný pro zdravotníky k pochopení účinků hirudoterapie v praxi. Kurzem Vás povede zkušená terapeutka a diplomovaná zdravotní sestra Kateřina Hliněnská s mnohaletou zkušeností, nejen v oblasti hirudoterapie, ale i ve zdravotnictví. Osvědčení se vystavuje jen po absolvování 2 denního kurzu hirudoterapie, určeném pro profesionální praxi.

Důležité upozornění:
Absolvováním kurzu se dotyčný nestává terapeutem s praxí. Pokud bude chtít absolvent 1. denního kurzu aplikovat pijavičky na své rodinné příslušníky, musí každý z rodiny absolvovat v RC-Perla svoji První odbornou konzultaci i bez aplikace pijaviček. Ty může následně aplikovat účastník kurzu již sám. Cena konzultace je 950,-Kč za 60 minut (bez pijavic).

Během kurzu získáte:

 • základní informace o indikacích (kdy lze aplilkovat pijavičky)
  a kontraindikacích (kdy se nesmí aplikovat pijavičky)
 • povědomí o anantomii pijavice a jejích základních látkách
 • znalosti o účincích skupin látek působících na člověka při hirudoterapii
 • zkušenost s přikládáním i odnímáním pijaviček (aplikují se max. 2 pijavičky)
 • informace o skladování pijaviček v domácím prostředí
 • skripta se základními infromacemi
 • informaci o možnosti použití mikroskopu a "čtení" živé kapky krve

Kurz je jednodenní. Zahájení kurzu běžně v 10.00 hodin s ukončením kolem 18.00 hodiny. Konečný čas je orientační, neboť může být zkrácen i prodloužen podle počtu účastníků, počtu a druhu dotazů. Kurz bude otevřen s nejmenším počtem 4 lidí. Na kurz je vyžadováno zaslání zálohy ve výši 500,-Kč za osobu na číslo účtu: 2111970850/2700, VS: 9999, do vzkazu pro příjemce: 1DKH jméno a příjmení. Záloha je nevratná. Pokud však bude kurz zrušen ze strany RC-Perla, bude Vám záloha vrácena nebo přesunuta na nový termín v tomtéž roce. Zálohu Vám také přesuneme na jiný termín z důvodu Vašeho onemocnění, či jiného závažného osobního problému, avšak jen v daném roce zaplacení zálohy.

Po absolvování kurzu poskytujeme absolventům dodatečný servis v podání konzultací před podáním pijaviček sobě nebo rodinnému příslušníku (viz důležité upozornění výše). Své dotazy pište jen na email, ze kterého Vám paní Hliněnská odpoví (prosíme o časové strpení v odpovědi). Dále Vám budeme prodávat pijavičky se slevou, tedy 155,-Kč za 1 pijavici lékařskou. Tyto bude možné vyzvednout osobně v centru na základě Objednávky nebo je pošleme na dobírku Balíkem do ruky (viz info v objednávce). Do Poznámky v objednávce napište: "Absolvent 1DKH v RC-Perla."

Ceník Kurzy

Ceník - Kurz hirudoterapie pro laiky

06.07.2016 11:09
Kurz hirudoterapie - 1 denní pro laiky
kurzovné pro jednu osobu 1 700,-

V ceně kurzu:

 • 2 pijavice lékařské (aplikované na kurzu)
 • základní skripta
 • obvazový materiál po aplikaci a náhradní obvazový balíček domů
 • teplé a studené nápoje
 • dodatečný servis
 • sleva na nákup pijavic lékařských

Přihláška - 1 denní kurz hirudoterapie.

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Partneři webu.

www budfit.info