Jóga a zdravotní cvičení - kurz

Mé setkání s jógou přišlo před více než 30lety, v době, kdy jsem se vzpamatovávala z těžké operace mozkového nádoru a dodalo mi sílu a energii k uzdravení. Cvičit jsem začala na rekondici tehdy ještě ve Svazu invalidů a tam mi velmi brzy nabídli možnost navštěvovat cvičitelské kurzy jógy.

Tělocvična Ratibořická.Cvičením oslovuji ženy, muže, kteří už vědí, co od života chtějí, potřebují se hýbat, už mají trochu poničené klouby a nemohou na aerobic, zjišťují, že tělo mohou rozhýbat i laskavým přístupem a pomalu, kteří se dokáží koncentrovat, soustředit se do vlastního dechu, spojit jej s pohybem. Ale chodí i mladí lidé. Pro ty, kteří nechtějí soutěžit, ale více se zklidnit, naučit se relaxovat, dýchat. Nedílnou součástí cvičení jsou relaxace, dechová cvičení, občas i automasáže.

Pokud se týká zdravotních cvičení, bývají hodinová, využívám vědomostí z jógy, feldenkreisovy metody i čchikungu. Pomůcky, počínaje owerboly, popruhy, jsou prioritně zaměřené na bolesti zad. Ovšem nejsou to pouze záda, ale i končetiny a v neposlední řadě i naše psychika.

Nové kurzy jógy zahajují v pondělí 12. února 2017 v prostorách RC-Perla a jsou do 28. května.

Hodiny v pondělí:
17.30 - 18.25 hodin: Zdravotní cvičení – 15 lekcí - Aby nás záda nebolela. KURZ SE NENAPLNIL - je prozatím zrušen.
18.00 - 19.15 hodin: Jóga – 15 lekcí - mírně pokročilí a začátečníci (ti se nemusí bát, upravím podle složení skupiny).
Přihlášky a veškeré dotazy, prosíme, u lektorky.

Lektorka:
Květa Obalilová, tel.: 723 371 903
mail: kvetaob@centrum.cz

Ceník cvičení a tanců

Ceník Zdravotní cvičení a Jóga

29.08.2016 17:40
Zdravotní cvičení
15 lekcí (1 lekce trvá 55 minut) 1.600,-
Jóga
15 lekcí (1 lekce trvá 75 minut) 1.680,-

Platba v hotovosti na 1. lekci nebo na účet (sdělí lektorka telefonicky), vždy celá částka.
Na zdravotní i jógové cvičení přispívají některé zdravotní pojišťovny, pokud pojištěnec splní požadavky pojišťovny a předloží doklad o zaplacení kurzu. Doklad o zaplacení kurzu Vám lektorka ráda vystaví.

Jóga a zdravotní cvičení

 

Jóga pro dospělé s Květou Obalilovou.Foto je z pravidelných prázdninových zájezdů, kde užíváme slunce, moře, ale i možností několikrát denně cvičit, setkávat se, poznávat. Na snímku Kalábrie.


Partneři webu.

www budfit.info