Ve jmenovitých odkazech vlevo najdete bližší informace
o spolupracovnících, prováděných masážích i terapiích
a jednotlivé odkazy na procedury, které provádí.

Provozní časy místností a spolupracovníků naleznete ZDE.

Demčáková Blanka, Mgr.

Demčáková Blanka, Mgr.Hledáte nové informace o sobě? Nebo vám leží něco na srdci a nevíte co s tím? A nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli si masáž a odpočinek? Těším se na setkání s vámi.
Telefon: 604 300 189.

Dobrovolská Veronika, Mgr.

Dobrovolská Veronika, Mgr.Masérka a speciální pedagog. Věnuje se masážím pro dospělé i děti. Ve své praxi využívá dlouholetých zkušeností práce s lidmi s nejrůznějšími problémy. Zabývá se také dětmi, které mají problémy s vyjadřováním a koncentrací.

Telefon: 608 900 723.

Ehrenbergerová Beata

Ehrenbergerová Beata.Cvičitel jógy II. stupně. V józe jsem nalezla vše co potřebuji, v její filozofii krásu a sílu myšlenek, v ásanach vytrvalost a výzvy pro tělo a v předávání učení jógy uspokojení v jejím pokračování. V CRaZ-Perla je cvičitelkou jógy pro děti ve věku 8 - 12 let.
Telefon: 605 424 865.

Gnip Veronika

Veronika GnipCertifikovaná lektorka Břišních tanců - Belly dance. Se svými tanečnicemi vystupuje na různých společenských akcích. Vhodné pro ženy všeho věku.
Telefon: 603 412 339.

Hliněnská Kateřina

Hliněnská KateřinaDiplomovaná zdravotní sestra. Masáže, terapie, zdravotní cvičení, terapii pijavicí lékařskou. Lektorka rekondičních a regeneračních masáží. Spoluzakladatelka CRaZ-Perla.
Telefon recepce: 281 923 531, 605 289 420.

Jíchová Martina, Ing.

Jíchová Martina, Ing.Akreditovaná lektorka SM systému. Má ráda pohyb a sama, díky cvičení SM systému, se zbavila bolestí hlavy, zad i páteře. Ráda Vás naučí, jak kráčet životem vzpřímeně, uvolněně, bez bolesti a s úsměvem. Bonusem je totiž pevnější a štíhlejší postava.

Telefon: 723 031 678.

Kliková Eva

Kliková Eva.Po skončení taneční kariéry se již přes 13 let věnuje masážím. Je empatická (věnovala se i péči o seniory a postižené), má ráda humor. Jako bývalá profesionální tanečnice, se dokáže vžít do zdravotnických problémů klientů a individuálně jim svými masážemi pomáhat.
Telefon: 732 766 681.

Kotenová Lenka

Kotenová LenkaBritská vlajka.Masérka s 12letou praxí s postiženými a seniory. Akreditovaná zdravotní sestra. Samozřejmě provádí masáže i ostatním věkovým skupinám.
Telefon: 605 939 401.

Lukeš Radek, Ing.

Masér a terapeut Ing. Radek Lukeš.Masážím se věnuji od roku 2006, zaměřuji se na zdravotní masáže, měkké a mobilizační techniky, tejping, čínskou a reflexní masáž. Pro dosažení potřebného účinku dávám přednost dlouhodobému vztahu klient - masírující. Své zkušenosti uplatňuji jednak při spolupráci s vrcholovými sportovci a dále při pomoci všem potřebným. Masáží, tejpem, protažením, nebo třeba jen radou.
Telefon: 606 543 766.

Mrkus Luboš

Mrkus LubošMasáže a terapie. Lektor rekondičních a regeneračních masáží. Spoluzakladatel CRaZ-Perla, vedoucí centra.
Telefon recepce: 281 923 531, 605 289 420.

Mrzílková Susová Ilona, Mgr.

Mrzílková Susová IlonaMasáže rekondiční, detoxikační, relaxační a zábaly. Manažerská masáž. Pro omlazení tváře a příjemnějšího vzhledu - manuální lifting obličeje. Psychologické poradenství a Psychoterapie.
Telefon: 602 853 260.

Nováková Irena

Irena Nováková.

V lidské ruce je síla doteku, ruku maséra nelze nahradit žádným přístrojem. Ráda Vám pomůže s Vašimi problémy fyzického i psychického charakteru.

Telefon: 608 335 921.

Olejniková Dana, Mgr.

Olejniková Dana, Mgr.Dlouholetá fyzioterapeutka s vysokoškolským diplomem - fyzioterapeut. Absolventka několika kurzů rozvíjejících svůj obor. V CRaZ-Perla nevykonává praxi fyzioterapeutky ani neprovádí jiné terapeutické techniky. Organizuje a lektoruje certifikované kurzy.
Telefon: 608 653 796.

Pěchoučková Renata

Renata PěchoučkováDlouholetá zkušená masérka a terapeutka. V CRaZ-Perla vede kurz domácí přírodní kosmetiky. Její bylinky a receptury můžete nejen vyzkoušet v praxi, ale i si sami vyrobit během kurzu. A jeden, vlastnoručně vyrobený produkt, si také odnesete.
Telefon: 728 450 114.

Preclíková Anna, Ing.

Preclíková Anna, Ing.

certifikovaná lektorka hormonální jogové terapie u Dinah Rodriguez; instruktorka jógy - II. stupeň.

Více zde: https://www.masaze-perla.cz/kontakt/nas-tym/preclikova-anna/a

Britská vlajka.Pomocí cvičení hormonální jógy vrací ženy zpět k ženské podstatě. Učí ženy vnímat a uvědomovat si ženskou energii a kromě toho ženám předává jedinečnou cvičební a vědecky podloženou terapeutickou metodu.
Telefon: 602 223 658.

Stibůrková Pavla, Ing.

Stibůrková Pavla, Ing.Certifikovaná cvičitelka a instruktorka Pilates, Jogalates a Hathajógy. Pilates pro páry a cvičení pro zralé ženy, muže, seniorky i seniory. Vede také individuální hodiny pro jednotlivce nebo pár.
Telefon: 607 263 448

Trejbalová Eva, Bc

Trejbalová Eva, BcSkvělá fyzioterapeutka, která umí propojit odborné zákroky klasické i alternativní medicíny. Ukáže Vám a naučí Vás správné cvičební techniky. Absolvovala mnoho odborných kurzů a seminářů z oboru fyzioterapie.
Telefon: 734 300 195.

Zachová Zuzana, Ing, MAS

Zachová ZuzanaArteterapie pro veřejnost, prožitkové malování. Autogenní trénink, relaxace. Uvolnění napětí výtvarnou tvorbou. Osobní rozvoj, rozvoj výtvarných dovedností, rozvoj kreativity.

Telefon: 605 250 272.

Yodsanga Khemchart

Tichá DagmarBritská vlajka.Thajská masérka, která studovala a praktikovala thajské masáže i v Bangkoku. Je velmi příjemná a vnímavá k hranicím Vašeho těla. Přijímá i anglicky hovořící klientelu. 
She welcomes an English speaking clients too.
Telefon recepce: 605 289 420, 281 923 531.
Hrdličková Zuzana (dotazy k masážím): 607 843 215.


Partneři webu.

www budfit.info