RC-Perla Ratibořická III

Nyní máme červenec roku 2017 a jsme v prostorách stále velmi spokojení. Nejen jako masérky a maséři, ale především jako nájemci manželů Klímových. Vládne mezi námi naprostá pohoda a víme, že je spokojenost na obou stranách. Moc dobře se nám zde vykonává naše činnost. Je pohoda a klid po všech stránkách. Klientky i klienti si prostory chválí a dávají nám najevo, že naše snaha, dělat centrum stále hezčím a hezčím, má skvělý dopad na chuť nás navštěvovat.

Centrum regenerace a zdraví Perla.Jednou z velkých změn je nový název centra a s tím spojené nové logo. Přibližně půl roku jsme u klientů zjišťovali reakce na změnu názvu a to: z Regenerační centrum Perla na Centrum regenerace a zdraví Perla. Cílem změny je povýšit centrum v očích lidí. Dát centru váhu, které si za 10 let činnosti v Horních Počernicích, jistě zaslouží. Lidem se změna líbí a potvrzují, že nový název vyvolává větší důvěryhosnost a kvalitu, včetně profesionality našich spolupracovníků. Což je náš cíl. Takže hurá s novým názvem a logem do dalších dekád!

Je začátek října 2018 a jsme stále v prostorách na Ratibořické. Překonali jsme kritické 3. leté období, kdy jsme nacházeli neshody s majiteli původních objektů a byli nuceni pronájem opustit. Máme za sebou 3,5 roku aktivní práce na prostorách i ustálení kolektivu. Nyní centrum šlape dobře a postupnými krůčky se vylepšuje nejen vybavení, ale i image Centra. Lidé k nám chodí rádi a k radosti nás všech stále přicházejí noví klienti, ať už na doporučení nebo na základě webových stránek, či "jen tak z ulice". Rozšířili jsme čas pro cvičení o další den a tak se u nás cvičí již od pondělí do čtvrtka. Vnímáme i spokojenost ze strany majitelů objektu. I my jsme rádi, že nemáme žádné problémy a můžeme tak vykonávat svoji činnost i službu ku radosti a spokojenosti klientek a klientů.


Partneři webu.

www budfit.info