Hirudoterapie, přírodní medicína.

Hirudoterapie - terapie pijavicí - lékařskou

 

Délka 90 minut. Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky až 150 bioaktivních látek z Pijavice lékařské - Hirudo medicinalis. Nejedná se o pouštění žilou. Aplikací se rozumí vstříknutí látek, nikoliv odsání krve do odpadnutí pijavice.

Prodej pijavic

29.09.2019

Při osobním vyzvednutí, prosíme, platbu za pijavičky pouze v hotovosti. Jde-li o 1. objednávku je nutné vyplnit prohlášení odběratele, viz níže nebo být absolventem kurzu hirudoterapie. Objednávkový formulář je v dolní části této stránky, prosíme vyplnit a odeslat. Po obdržení na náš mail, Vám dáme vědět zpět, že formulář přišel a napíšeme...

KH I - 2 denní (víkend). KH II - 1 denní (pátek před posledním KH I v roce) pro absolventy KH I.

Právě se rozhodujete nebo jste se již rozhodli vyplnit a odeslat přihlášku na kurz hirudoterapie? Rádi Vás uvítáme mezi kolegy / kolegyněmi se zájmem o pijavičky a pozitivní účinky jejích látek na lidský i zvířecí organizmus. Pokud se začnete hirudoterapii věnovat aktivně, můžeme Vás přidat na web o Pijavici lékařské. Najdete zde i výsledky z...

Vraťme se zpět k přírodě a využijme účinky PIJAVICE LÉKAŘSKÉ (z lat. Hirudo Medicinalis) a jejích cca 150 bioaktivních látek.

Pijavice lékařské jsou chovány na biofarmách. Námi jsou dováženy z biofarmy na Ukrajině.

Za vložení příspěvku moc děkujeme. Pomůžete tak větší osvětě aplikace pijavice lékařské nejen u laické, ale i odborné veřejnosti (lékaři, zdravotní sestry apod.).

Hirudoterapie - aplikace pijavice lékařské, ceník

Při Vaší první návštěvě je konzultován Váš zdravotní stav a Váš důvod rozhodnutí pro přiložení pijavice lékařské. Podmínkou přiložení je vždy absolvovat - První odbornou konzultaci.

První odborná konzultace (POK) - 90 minut

včetně ceny a aplikace 2 pijavic lékařských a obvazového materiálu (OM)

1 500 Kč

Druhá konzultace, reakce na POK - 60 minut

Stanovení počtu návštěv a pijavic + cena počtu přiložených pijavic, OM v ceně

750 Kč

Třetí a další návštěva - aplikace - 45 minut

+ cena počtu přiložených pijavic, OM v ceně

400 Kč

Cena jedné pijavice lékařské

aplikované od druhé konzultace

170 Kč