Doplňkové služby

V centru nabízíme doplňkové služby, které se Vám mohou hodit. Klikněte do příslušné ikony a rozbalí se Vám konkrétní nabídka. Pro tyto služby kontaktujte naši recepci na telefonním čísle: 605 289 420 případně napište na mail:
masaze-perla@seznam.cz.

Nakupujete na e-shopech? Nechte si balík poslat k nám.
Chcete balíček poslat na jiné výdejní místo nebo na adresu? Přijďte jej podat k nám. Platba kartou nebo hotově - ano.

Vyměníme Vám prázdné Sodastream bombičky za plné nebo prodáme zcela nové naplněné, vše za skvělou cenu. Na 80 l nápojů.

Přehrajeme Vaše VHS a Hi8 (používané do kamer) kazety na DVD, Flash nebo pevný disk. Zápis je ve standardním digitálním formátu. 1 kazeta = 1 DVD. U Flash a pevného disku závisí na počtu GB disku. Přepis pouze v normě PAL. Vytvoříme obálku a zadní stranu do krabičky k DVD.

Nabízíme soukromým osobám skartaci materiálů na našem skartovacím stroji Fellowes. Stupeň utajení P-4 s proužky po řezu 4 x 35 mm (velmi drobné znovu nesložitelné kousky). Skartuje také kancelářské a sešívací spony, CD, DVD a plastové karty.

Zalaminujeme Vaše dokumenty velikosti A4, A5 a méně. I nestandardní velikost, maximálně do rozměru A4. Zbytek folie ořízneme. Laminace teplem. Folie 80 mikronů.

V našem malém bazárku můžete nabídnout své nepotřebné věci na prodej, vyměnit nebo dát za odvoz. Nebo se poptat po zboží, které hledáte za rozumnou cenu. Bez provize pro nás.