Demčáková Blanka, Mgr

Hledáte nové informace o sobě? Nebo vám leží něco na srdci a nevíte co s tím? A nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli si masáž a odpočinek? Těším se na setkání s vámi.
Telefon: 604 300 189.
Pondělí: 14.30 - 21.00 hodin.

Vzdělání: Manažment lidských zdrojů; Alternativní školy, kurzy, semináře.
Odbornost: Spirituální koučink. Typologie osobnosti - Čínský astrotyp a Duchovní numerologie. Masáže.
Praxe: Centrum Avasa, Praha 8.
Masáže:

Terapie:

O mně

Učení je dle mého názoru celoživotní proces a učitelé jsou všude kolem nás. Může ním být naše tělo, různé životní situace, do kterých se dostáváme, náš šéf, sousedka, jednoduše každý, koho na své životní cestě potkáváme. Věřím, že každá nemoc je posel a má duchovní příčinu - tělo vždy reaguje na stav duše.

Jsem pevně přesvědčena, že všechno co se nám v životě děje a co prožíváme, má hlubší smysl. Snažím se jít v souladu s potřebami své duše a žít v pravdě. Je pro mě nádherné vnímat a pozorovat všechny děje, když se člověk rozhodne a nastoupí cestu hledání životní pravdy a je ochoten se měnit pro vyšší princip a naplno využít svůj potenciál. Je potřeba jenom probudit svou duši a nastoupit cestu poznání světla a radosti.

Cílem mých konzultací je naučit vás vnímavosti k sobě samému i ke všemu kolem nás a tak se posunout v oblasti cítění i vnímání na vyšší vibrační úroveň. Společnými silami najdeme způsob, jak dosáhnout Vašeho radostného a naplněného života.

Nabízím Vám tři témata vzájemného kontaktu:

  1. Hledáte nové informace o sobě?
  2. Nebo vám leží něco na srdci a nevíte co s tím?
  3. A nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli si masáž a odpočinek?

Těším se na setkání s vámi :-)