Vánoční exkluzivní dárkové poukazy

Představujeme Vám Vánoční poukazy, které jsme sestavili tak, aby vyhovovaly, co nejširším skupinám klientů. Můžete vybírat ze 13 variant dárkových poukazů ušitých na míru. Dárkové poukazy vypadají téměř stejně jako zde vyobrazené vánoční letáky. Rozdíl je dvou odlišnostech. 1) Vánoční dárkový poukaz je bez ceny, 2) je vytvořen jeden řádek pro osobní věnování, jež nám sdělíte a my jej napíšeme na Vánoční dárkový poukaz (ukázky Dárkových poukazů v PDF souboru ke stažení, kontrola AVG). Bude tištěn na zeleně hráškovém kartonu 160gr.
Máme i standardní Vánoční dárkové poukazy se Sněhuláky, Stromečkem a Zvonečky. Podívejte se ZDE.

Exkluzivní dárkový poukaz.Exkluzivní Vánoční dárkový poukaz je složen z procedur, kde každý spolupracovník RC-Perla má zastoupenu svoji nejoblíbenější proceduru, cvičení, tanec. Cílem tohoto exkluzivního dárkového balíčku je seznámit se s každým členem našeho skvělého týmu, poznat jeho umění v praxi. Díky tomuto poukazu má obdarovaný jedinečnou příležitost zažít to nej pod jednou střechou.
01 Exkluzivní dárkový poukaz (název v Objednávkovém formuláři, viz dole na této stránce).

Každá procedura je s 10% slevou. Vánoční cena DP je tak opravdu Ježíškovská.

Na Vámi vybraný Vánoční dárkový poukaz Vám napíšeme věnování pro obdarovanou osobu. Text prosíme krátký, bude vepsán do jedné řádky formátu A5. Například "našemu úžasnému tatínkovi", naší hodné a milé babičce", mé nejlepší kamarádce Pavlínce", dědečkovi pro jeho pevné zdravíčko" atd atd. Text není povinný. Nevyplníte-li kolonku "Vaše osobní věnování", necháme řádek na DP prázdný. Můžete zaškrtnout až tři druhy poukazů a každý může mít jiné věnování. Věnování napište, prosíme, v pořadí v jakém jsou zaškrtnuty letáky, abychom přiřadili správný text na správný DP.

Upozornění:
Platbu kartou neumožňujeme z technických důvodů.
Při platbě poukázkami (vzory zde) Sodexo a Edenred připočítáváme 10 % z hodnoty poukázek, těchto 10 % se platí v hotovosti při vyzvednutí DP. Dárkové poukazy nelze čerpat na cvičení, tance a kurzy.

Objednávkový formulář Vánočních poukazů.

Pod každým letákem je napsán název (02 Pro každou ženu 1....). Vyberete si ten nejvhodnější Dárkový poukaz zaškrtnutím příslušného čtverečku, můžete až tři DP. Dále vyplníte příslušné údaje a ostatní je na nás.


Partneři webu.

www budfit.info