Prodej pijavice lékařské

počet pijavic k odběru cena za 1 pijavici v Kč
1 - 100 160,-
101 a více 150,-

Při osobním vyzvednutí platba za pijavičky pouze v hotovosti.
Jde-li o 1. objednávku je nutné vyplnit prohlášení odběratele, viz níže.
Objednávkový formulář je v dolní části této stránky, prosíme vyplnit.

Způsob převzetí / doručení pijaviček

1) Při vlastním odběru je účtována jen cena pijaviček z tabulky (dáme Vám je do námi dodané skleničky).

2) Při zaslání poštou na dobírku - "Balík do ruky" (dodání do druhého dne), zaplatíte při dodání:
- cenu za počet pijavic dle tabulky. Příklad: 5 pijavic = 5 x 160 = 800,- Kč.
- balné do 59 pijavic = 50,- Kč, od 60 pijavic = 100,- Kč, od 101 pijavic = 150,- Kč
- cenu balíku do ruky na dobírku, dle sazebníku pošty = 180,- Kč
- pojištění dle sazebníku pošty (do 6.000,- Kč v ceně).

Balík odesíláme nejpozději ve středu do 14.00 hodin, aby došel druhý den (nejpozději do pátku). Nutné vyzvednout! Pijavičky by ležely přes víkend uzavřené na poště a mohlo by dojít k úhynu z nedostatku vzduchu i nadměrnému teplu v balíku. Za nevyzvednutý balík neneseme odpovědnost, šlo by o Vaši finanční ztrátu.

Upozornění pro odběratele

Aplikace pijavice lékařské je určena pouze terapeutům, kteří absolvovali kurz hirudoterapie. Před odběrem požadujeme předem zaslat (emailem naskenované) Osvědčení o absolvování kurzu hirudoterapie (jste-li absolventem kurz v RC-Perla, není třeba zasílat).

Pokud objedná pijavičky zdravotnický pracovník nebo laik a chce aplikovat pijavičky sám, je to osobní rozhodnutí. V tomto případě pijavičky zašleme na adresu nebo vydáme osobně v centru na základě Prohlášení odběratele (při osobním vyzvednutí, vyplníte v RC-Perla). Pokud chcete poslat pijavičky poštou, stáhněte si Prohlášení odběratele (PDF soubor), vyplňte (čitelně jméno, vlastnoruční podpis, místo a datum). A naskenované pošlete na naši mailovou adresu (masaze-perla@seznam.cz). Poté Vám budou pijavičky odeslány. Bez vyplněného Prohlášení Vám pijavice lékařské NEPRODÁME (nechceme nést riziko, že si můžete sami ublížit nedostatkem informací). Pokud jste již jednou podepsané Prohlášení odběratele poslali (vyplnili při osobním převzetí), není nutné Prohlášení vyplňovat znovu.

Nejideálnějším řešením je absolvovat První odbornou konzultaci (zážitková terapie). Vyladit všechny zdravotní informace s terapeutkou. Pokud se nadále rozhodnete pro aplikování pijaviček doma, domluvíte první návštěvu po zážitkové terapii s podáním pijavic Zážitková terapie není první návštěvou, tou se rozumí první den aplikace, která se domluví po absolvování První odborné konzultace, kdy byly přiloženy dvě pijavičky. Doporučujeme přivést s sebou druhou osobu, která se může naučit pijavičky přikládat a odnímat. Zakoupíte příslušné množství pijavic a pak již konzultujete s terapeutkou výsledky, či nějaké komplikace mailem. Po telefonu, prosíme, jen velmi akutní případy.

Prosíme Vás, kteří vyplňují objednávku, abyste psali ČESKY. Tedy s háčky a čárkami nad písmeny zejména ve jméně a adrese. Je to důležité pro správné odeslání balíku.

Objednávka pijavice lékařské

Osobní převzetí v RC-Perla, nebo poštou - Balík do ruky - do druhého dne. RC-Perla nenese ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST za nesprávné přiložení pijavic ani za jakékoliv následky z neznalosti. Do "Poznámka" nám můžete sdělit informaci, či dotaz.Partneři webu.

www budfit.info