Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci

Masáž rýžovými, bylinnými a ovocnými měšci.Tyto masážní techniky dokáží za pomocí jemných doteků, příjemného tepla a vůně plněných měšců dodávat do těla zdraví prospěšné látky, esence a oleje. Na  pokožk je nanesen teplý olej a poté následují speciální techniky a tahy měšci, které jsou plněny speciální rýží nebo směsí z bylin nebo ovocem. Účinky jsou velmi blahodárné ajsou prověřeny mnoha generacemi.

Masáž rýžovými měšci

Masáž rýžovými měšci.Masáž vychází z ayurvédské medicíny, jsou její součástí a pomocí nich se léčí a regeneruje tělo i duše. Měšce jsou plněny speciální rýží, která se nechá cíleně rozvařit. Poté se měšce naplní, dále se nahřívají a za pomoci olejů se s nimi pojíždí po pokožce. Teplo působí velmi regenerativně a dodává tělu sílu a energii.

Masáž bylinnými měšci

Masáž bylinnými měšci.je technikou uvolňující mysl, propojuje sílu přírody s jemnou masáží. Měšce jsou naplněny směsí vybraných bylin a nahřívány v páře. Bylinky vlhkým teplem uvolňují své účinné látky, které se do pokožky dostávají jemnými a cílenými tahy a doteky. Následně bylinné látky přijímá celé tělo a organismus se tak krásně regeneruje.

Masáž ovocnými měšci

Masáž ovocnými měšci.Jako každá z těchto tří masáží má rovněž původ ve východní Asii. Zde patří mezi tradiční regenerační a relaxační techniky. Je ze všech tří masáží nejatraktivnější a svojí neopakovatelnou vůní nejpůsobivější. Měšce se plní směsí exotického ovoce a aromatického koření. Dále se nahřívají v olejové lázni, kde ovoce změkne a smíchá se s kořením. Jakmile se dosáhne maximálního propojení vůní a esencí přenáší se teplo měšců na pokožku. Jemné doteky, vůně, vzniklé esence a celý rituál vyvolávají neopakovatelnou atmosféru. Masáž je vždy originální, neboť nikdy nenamícháte stejné poměry, ovoce je vždy jiného dle zralosti a místu dozrávání. Koření má svoji specifickou vůni a nikdy se nedá přesně stejné množství. Ani síla není vždy stejná. Proto ta neopakovatelnost masáže. Jsou jednoduše jedinenčné.


Partneři webu.

www budfit.info